O CityZen

DSC05181

CityZen to nowoczesne osiedle zlokalizowane
na Mokotowie, przy Al. Sikorskiego 9A / ul. Pory.
Tworzą je cztery połączone ze sobą budynki
ze wspólnym, 2-poziomowym
garażem podziemnym.

Inwestycja to nowoczesne osiedle zlokalizowane na Mokotowie położone przy ruchliwej al. Sikorskiego. Położona jest niedaleko innych nowoczesnych osiedli usytuowanych w pobliżu Toru Łyżwiarskiego Stegny. Swoją wyjątkowość CityZen zawdzięcza wspaniałemu wewnętrznemu ogrodowi zaprojektowanemu w stylu Zen, który jest dostępny tylko dla mieszkańców osiedla.

Standard wykończenia

Tylko optymalnie dobrane elementy tworzą harmonijną całość. W CityZen zadbaliśmy o każdy, najdrobniejszy szczegół.
Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne oraz bardzo dobra izolacja termiczna i akustyczna zapewnią wysoką jakość budynku i skuteczne oddzielenie od szumu miasta i ulicy.
Wysmakowane połączenie szkła, stali nierdzewnej i płyt z naturalnego kamienia na elewacji i wewnątrz budynków symbolizują to, co w CityZen jest niezwykle ważne – symbiozę nowoczesności i natury.

hochtief

Nasze ogromne doświadczenie w branży budowlanej połączone z imponującymi kompetencjami Generalnego Wykonawcy: HOCHTIEF Polska gwarantują najwyższą jakość realizacji. HOCHTIEF posiada certyfikaty: ISO 9001:2000, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:1999. Wznosił m.in. budynki mieszkalne, biurowe, obiekty handlowo-rozrywkowe i użyteczności publicznej, a także przemysłowe. Razem gwarantujemy, że w CityZen nic nie zakłóci Twojego komfortu.

Lokalizacja

Osiedle mieszkaniowe CityZen zlokalizowane jest przy al. Gen. W. Sikorskiego, co gwarantuje szybki i łatwy dostęp do centrum miasta oraz innych dzielnic Warszawy. Jednocześnie pozwala cieszyć się bogatą infrastrukturą i zielenią dzielnicy Mokotów.

Mieszkania zostały stworzone w taki sposób, aby zapewnić nie tylko ciepło domowe, ale również funkcjonalność ich położenia w dużym mieście z gwarancją poczucia spokoju i wygody.

Mieszkając w CityZen wszystko masz w zasięgu ręki:

  • sport i rekreację – Stegny, Warszawianka
  • handel i rozrywkę – Galeria Mokotów, Centrum Handlowe Sadyba
  • potencjalną pracę – kompleks biurowy na Służewcu
  • dogodny dojazd komunikacją miejską – przystanek Warneńska – autobusy: 166, 195, 401, 503